מאמרים

שינויים בהרגלי האכילה. - המשך המאמר

כלומר מאוד רצוי לפנק את הילדים ולחנכם שניתן ליצור ממתקים גם שיהיו מתוקים וגם שיהיו בריאים רק צריך השקעה בזמן וקצת כח רצון.
כיום גוברת המודעות למזון בריא יותר ויותר ודומה שהמכה שפשתה במחוזות העולם המערבי הולכת וגועת. אנשים רבים מתחילים לראות את ההשפעות ההרסניות שיש למאכלים המסוכרים והנתרניים על גופנו. וכיום ניתן למצוא רשתות שיווק גדולות שמעניקות מזונות תחליפיים למוצרים בסיסיים ביניהם קמח מלא טרי, סוכר קנים שידוע שהוא בריא יותר אך לא יקר יתר על המידה ממתקים המושתתים על טחינה בוטנים שקדים בתוספת דבש הממתיק של הטבע ועוד. עם קניית מוצרי גלם רבים ניתן להכין עוגיות בריאות וטובות כמו עוגיות גרנולה עוגיות טחינה עוגיות דבש עוגיות במילוי תמרים ועוד. התחושה הנעימה של השובע מעניקה בנו תחושה להמשיך לשמור על אורח חיים בריא ומסכת בכולנו תחשוה של בריאות ונעימות.
לחץ כאן... אולם רבה יטענו מהיכן יש לנו זמן להכין עוגיות. למי בימנו יש זמן לעשות כאלה דברים. במקרה שכזה ראוי בהחלט למצוא זמן ולו פעם בשבוע עם הילדים כדי להכין כמות המספקת לשבוע שלם. החוויה של הכנת עוגיות על הילדים תעודד אותם באופן טבעי לאכול את מה שהם הכינו.
לכן לא כל דבר שהוא בריא בהכרח לא כיפי ומשעמם הרי מי לא יסכים שעשיית חופשות סקי הוא ספורט לכל דבר. חופשות סקי הם דבר גם מהנה וגם מבריא מה גם שתמיד תוכלו להנות שם מעוד דברים מפנקים כמו הופעות שניתן לבדוק בתוך לוח הופעות שמתפרסם באתר הסקי שאליו תלכו.

חזרה לחלק ראשון